Πρωτάθλημα Νεανίδων 2018-2019

ΕΣΠΕΔΕ: Το πρόγραμμα του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων 2018-2019 (ΣΤ΄ Όμιλος)

Ά φάση

Ά ‘Ομιλος

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
1η Αγωνιστική
13/10/18 ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΣ ΒΟΛΙΣ
13/10/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:30 ΑΓΣΙ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ
13/10/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
2η Αγωνιστική
27/10/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΣ ΒΟΛΙΣ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
27/10/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:30 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27/10/18 ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΓΣΙ
3η Αγωνιστική
04/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 12:00 ΑΓΣΙ ΑΣ ΒΟΛΙΣ
04/11/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ
04/11/18 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ
4η Αγωνιστική
18/11/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΣ ΒΟΛΙΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ
18/11/18 ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
18/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 13:30 ΑΓΣΙ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5η Αγωνιστική
02/12/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣ ΒΟΛΙΣ
02/12/18 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΑΓΣΙ
02/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 13:30 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕ ΗΠΕΙΡΟΥ

Β΄ Όμιλος

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
1η Αγωνιστική
14/10/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3-0
13/10/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00 ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΓΟΥΒΙΩΝ
13/10/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
2η Αγωνιστική
27/10/18 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
27/10/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΟ ΓΟΥΒΙΩΝ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
27/10/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-0
3η Αγωνιστική
04/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 10:00 ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
04/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ
04/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΟ ΓΟΥΒΙΩΝ
4η Αγωνιστική
18/11/18 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΓΟΥΒΙΩΝ
18/11/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-0
18/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:00 ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
5η Αγωνιστική
02/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 11:00 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
02/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ
02/12/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΟ ΓΟΥΒΙΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

Σύστημα Διεξαγωγής:

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις πρώτες βαθμολογικά θέσεις στους ομίλους τους θα αγωνιστούν στους Προημιτελικούς χιαστί με το σύστημα νοκ άουτ στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στην βαθμολογία.

Οι νικήτριες ομάδες των παραπάνω αναμετρήσεων θα αγωνιστούν με το ίδιο σύστημα στους ημιτελικούς στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία και οι νικήτριες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στον τελικό του πρωταθλήματος Νεανίδων ενώ οι ηττημένες ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους, στο μικρό τελικό.

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
16/12/18 Α1 Β4 Ν1
16/12/18 Β1 Α4 Ν2
16/12/18 Α2 Β3 Ν3
16/12/18 Β2 Α3 Ν4
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
23/12/18 Ν1 Ν3 Α
23/12/18 Ν2 Ν4 Β
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΘΕΣΕΙΣ 3-4)
05/01/19 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ 3-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΘΕΣΕΙΣ 1-2)
05/01/19 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-3

 

Η ΕΟΠΕ και η ΕΣΠΕΔΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/2012.

Η ΕΣΠΕΔΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Το προγραμμα αγωνων σε PDF: