Πρωτάθλημα Γυναικών 2018-2019

Το πρόγραμμα αγώνων Β Εθνικής/Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών 2018-2019 (ΣΤ’ Όμιλος).

Α’ ΦΑΣΗ

Α΄ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
1Η Αγωνιστική
03/11/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0
03/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 19:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ 2-3
03/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:30 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 2-3
03/11/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0
2Η Αγωνιστική
10/11/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 0-3
10/11/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-0
10/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-0
10/11/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
3Η Αγωνιστική
17/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0
17/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ 2-3
17/11/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 0-3
17/11/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 1-3
4Η Αγωνιστική
24/11/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 0-3
24/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:30 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0
24/11/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-0
24/11/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2-3
5Η Αγωνιστική
01/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 18:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0α.α
01/12/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0
01/12/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 0-3
01/12/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 0-3
6Η Αγωνιστική
08/12/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 0-3α.α
08/12/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 3-0
08/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0
08/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 19:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-1
7Η Αγωνιστική
15/12/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0α.α
15/12/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1-3
15/12/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
15/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 3-1
Β΄ΓΥΡΟΣ
8Η Αγωνιστική
22/12/18 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 0-3α.α
22/12/18 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1
22/12/18 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2-3
22/12/18 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-1
9Η Αγωνιστική
12/01/19 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0α.α.
12/01/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 1-3
12/01/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 3-2
12/01/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 3-2
10Η Αγωνιστική
19/01/19 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3 α.α
19/01/19 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-0
19/01/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:30 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-0
19/01/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0
11Η Αγωνιστική
26/01/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-0 α.α
26/01/19 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 0-3
26/01/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 3-2
26/01/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
12Η Αγωνιστική
2/02/19 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-3α.α.
2/02/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:30 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 3-0
2/02/19 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0
2/02/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 3-1
13Η Αγωνιστική
9/02/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 16:30 Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3-0α.α.
9/02/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1-3
9/02/19 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ 1-3
9/02/19 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1-3
14Η Αγωνιστική
16/02/19 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 0-3α.α
16/02/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 14:00 Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ 3-0 α.α
16/02/19 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ. 20:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 3-0
16/02/19 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ 1-3