Πρόγραμμα Πρωταθλήματος

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Ασκληπιός
Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Αργώ Βόλου
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Γιάννενα

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020           

Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός – Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ασκληπιός – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα – Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020       

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Ασκληπιός – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Ασκληπιός – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020           

Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020           

Ε.Α. Λαρίσης – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα –    Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021           

Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα –    Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021           

Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου    – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός – Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας